MAŁOPOLSKA

Termin: 27.01 – 01.02.2024r.
 

1490zł

REZERWUJ

PROGRAM

  1. BOCHNIA – Kopalnia Solinieczynna wydobywczo kopalnia soli w Bochni, w Polsce, w której eksploatację prowadzono od 1251 do 1990 roku. Zabytkowy obiekt jest czynny dla ruchu turystycznego i leczniczego. Jest polskim pomnikiem historii, a w 2013 roku została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO
  2. BIAŁKA TATRZAŃSKA Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne , napełnione wodą termalną o temperaturze 34 – 36 st C. W Strefie Zabawy zlokalizowano m in.: wewnętrzne i zewnętrzne baseny termalne, całoroczne zjeżdżalnie, karuzele wodne, armatki , kaskady, basen ze sztuczna falą, grotę z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, 2 wanny jacuzzi. Termusiowy brodzik wewnętrzny z kaskadami wodnymi , wewnętrzny wodny plac zabaw, wyposażony m in. w zjeżdżalnię, wodnego węża i magiczne wysepki.
  3. GLICZARÓW GÓRNYwarsztaty moskoli – produkt regionalny góralski
  4. MURZASICHLE warsztaty góralskie z humorem J
  5. ZAKOPANE – Sala Odkryćprawdziwa gratka w niej gry komputerowe, które uczą orientacji na mapie, ćwiczą pamięć, pomagają rozpoznawać odgłosy zwierząt i trenować spostrzegawczość. Jeżeli dzieci zechcą poskakać jak kozica lub pobiegać po lesie jak jeleń, mogą to zrobić właśnie w sali odkryć – znajdą się tu gry działające w technice Kinect. „Jak wygląda dzień świstaka?” To temat oferowanej przez nas gry dla czterech osób, w której gracze stają się świstakami. Są tu krótkie filmy edukacyjne: dowiecie się z nich dlaczego w Parku nie ma koszy na śmieci, czemu nie wolno dokarmiać zwierząt, czy kornik jest wrogiem, czy sprzymierzeńcem i wiele innych. Ci, którzy są zainteresowani odkrywaniem i obserwacją elementów przyrody, mogą skorzystać ze stolików interaktywnych.
  6. ZAKOPANE Centrum Edukacji Przyrodniczej To najnowocześniejszy tego typu obiekt w regionie. W środku kino 4D, największa w Polsce makieta Tatr, sala odkryć i wiele innych atrakcji.
  7. ZAKOPANE – Krupówki – spacer po deptaku
  8. TATRZAŃSKI PARK NARODOWY – wędrówka z licencjonowanym przewodnikiem tatrzańskim na Polanę Rusinową

INFORMACJE:

6:00 – wyjazd z Warszawy

8:30 – wyjazd z Łodzi

10:30 – wyjazd z Częstochowy 

Inne miejsce wyjazdu do ustalenia!!!

CENA ZAWIERA:
• Transport – autokar (pozostaje do dyspozycji uczestników)

• Ubezpieczenie

• Nocleg – Gliczarów Górny – „Ośrodek Wypoczynkowy Pod Tatrami”. http://www.tatry.turist.pl/podtatrami/  Zapraszamy serdecznie do Naszego Ośrodka w Gliczarowie Górnym. Gwarantujemy wspaniały wypoczynek, domową atmosferę, piękne widoki a także przepyszną domową kuchnię. Wyśmienite warunki dla grup zorganizowanych jak również osób indywidualnych. Obiekt posiada kartę kwalifikacyjną. Oferujemy: pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, w pokojach TV naziemna cyfrowa, część pokoi posiada wyjście na balkon, bezprzewodowy internet Wi-Fi, parking przy domu, sala kominkowa oraz stołówka z TV, na parterze znajduje się świetlica z ping-pongiem oraz piłkarzykami;

• Wyżywienie – 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja oraz ognisko z kiełbaskami

• Opiekę kadry pedagogicznej

• Opiekę medyczną

Usługi przewodnika

Bilety wstępu